Nostalgična
Gor po cesti do planine Krajni dol, nad planino zjutraj vse globoko pomrznjeno, trdo. Do razcepa za Riomoz sva se mučila na dilah, potem pa v dereze. In ravno takrat naju ujame Boštjan ... in je bila potem ena taka naša tura iz prazgodovine, s sendvičem, nostalgična.
Sneg je predelan. Skorja, ki drži smučarja. Zgoraj večinoma suha/zbita, ki se tako krasno lušči pod robniki. Nižje pa ravno lepo odjenjano.
Zgoraj v smeri najožji del (na južni strani) ni zalit, je treba par metrov peš. Malo nad in na planini je potrebno uloviti zasnežene prehode. Po cesti parkrat zaškrta in parkrat za kratko tudi peš.
Ko bo več snega, bo pa še kakšna dodatna * ...
Zadnja sprememba: 18.01.2025 ob 20:01






