Na vršni glavi ni bilo žive duše
Razen dveh, ki sva ju povlekla za sabo. Boštjan in še en Italijan, ki je na vrhu spraševal, kam se odsmuča in kako se vrh imenuje ...
Zjutraj nisva bila ravno zgodnja, pa kljub temu povsem med prvimi na Neveji. ;)
Malo naju je presenetilo, kako vroče je bilo glede na včeraj, sneg je začel spuščati mnogo prej ... tako da nisva stopila dol s plina vse do vrha.
V smeri razmere zelo dobre. Predvsem je bilo poglihano in še brez smučin. Ožina zgoraj je bila ravno dovolj zalita.
Pod smerjo razmere bolj povprečne, se pa da solidno loviti še nezvoženo (čeprav je "vse" posmučano). Na(d) planini sneg pobira, na cesti pa dvakrat s smučmi za kratko po kopnem.
Kam so odšli vsi Italijani s krpljami? Cesta je namreč povsem naluknjana od pešakov, ob najinem spustu v sencah/večinoma še povsem trda, naporen trening za "goveje" šunke.
Zadnja sprememba: 08.03.2026 ob 19:51
Poglej si še
Včeraj aklimatizacija, danes pay back








